اختتامیه نمایشگاه رنگین کمان هفت سین

رنگ می‌بارید از حضورتان، آنقدر که رنگین کمان هفت‌سین، هفت رنگش را برای تقدیر، فرش راهتان کرد.

نمایشگاه رنگین کمان هفت سین در تاریخ 29 اسفند 1390 با موفقیت به کار خود خاتمه داد. این نمایشگاه که عمدتا شامل آثاری چون نقاشی بر روی شیشه، مجموعه های هفت‌سین و کارهای چوبی فانتزی بود از طرف بازدیدکنندگان محترم مورد تایید قرار گرفت و با اقبال عمومی مواجه شد و تاکیدی بر این سخن،که هرآنچه از دل برآید لاجرم بر دل نشیند...
در همین راستا لازم میدانم که ابتدا از لطف پروردگار و سپس از تمامی عزیزانی که در راه رسیدن به این مهم همیشه همراه بوده‌اند و مشوق، کمال تشکر را داشته باشم.
به امید دیدار همه‌ی شما عزیزان در نمایشگاههای بعدی.

/ 5 نظر / 285 بازدید
topnetha

سلام آیا تمایل دارید مطالب وبلاگتان را به هزاران نفر ارائه نمائید و شاهد سیل بازدیدکننده به وبلاگ خود باشید در گروه یاهو 70هزارنفری topnetha ثبت نام کنید و با ارسال مطالب به ایمیل گروه با ذکر آدرس وبلاگ مطالب خودرا به هزاران نفر عرضه نمائید لینک عضویت گروه http://groups.yahoo.com/group/topnetha/join آدرس سایت گروه topnetha.jbartar.org

آمنه

خدا قوت استاد [لبخند]

رضا

ایشالا مثل همیشه موفق باشید. ما که از دیدن کارهاتون خرسند شدیم و همینطور هم زیارت خودتون. شاد و پیروز باشید

بانوی اردی بهشت

با درود برشما هنرمند گرامی از دیدن کارهیتان بسیار لذت بردم امیدوارم همیشه موفق باشی پایدار امیدوارم از نمایشگاه نوروزیتان باز هم عکس بگذارید و امیدوارم بتوانم در نمایشگاه بعدیتان شرکت کنم .

بهناز

سلام. كارهاتون خيلي زيباست. من هم كار ويتراي انجام مي دم و البته نه به صورت حرفه اي و از كارهايي كه با رنگ سر و كار دارن و زود هم به سرانجام مي رسن خيلي لذت مي برم. به سايت هاي زيادي براي يادگيري مراجعه مي كنم و بايد بگم طرح هاي شما رو بين كارهاي دوستاني كه سايت داشتن و كارهاشون رو ارائه كردن خيلي پسنديدم. آرزوي موفيت بيش از پيش براي شما دارم. لطفا اگر نمايشگاه جديدي داشتيد اطلاع رساني كنيد.